Gül Bahçesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(¯`•._.•♥♥ROSE GARDEN♥♥•._.•´¯)

AnasayfaPortalliLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR

YazarMesaj
Beyaz Melek
Administrator
Beyaz Melek

DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR Empty
MesajKonu: DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR   DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2014 5:34 pm

12 Ekim 2014
DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIRMALAR
1.Rahatsızlık veren ilişkilere olan İHTİYACIMDAN kurtulmak istiyorum.
2.Eleştirilme ihtiyacından kurtulmak istiyorum.
3.Eskileri AFFETMEYİ  İSTİYORUM
4.Zihninizi kullanmak sizin elinizde;
...Zihninize
.................Değişiklilyapmanın kolay oladuğuna inanıyorum.
düşüncesini seçiyorum.
5.Önce derin birnefes alın nefesinizi verirkende  gerginliğin sizin bedeninizi  terk  etmesine izin verin.Bütün vücudunuzu gevşetin.
şimdi
KENDİMİ ÖZGÜR BIRAKMAYI İSTİYORUM
BIRAKIYORUM ÖZGÜRLEŞİYORUM
GERGİNLİĞİ BIRAKIYORUM
KORKULARI BIRKAIYORUM
KIZGINLIĞI BIRAKIYORUM
HÜZNÜ BIRAKIYORUM
ESKİ SINIRLARIMI BIRAKIYORUM
BIRAKIYORUM VE ESKİ DİNGİNLİĞİM KENDİMLE BARIŞIĞIM HAYATALA BARIŞIĞIM
GÜVENLİĞİM
(HERGÜN 3 KEZ TEKRARLA)
6.Affetmeye hazırmısınız
......Gözlerinizi kapatın,oturun,rahatlayın ve 5-10 dakika süre ile kızgın olduğunuz şeyi düşünün ve affetmeyi istediğiniz kişi __________________dır ve seni___________için
affediyorum.
Yürksek sesle  kendinize _________için kendimi affediyorum.
7.Dikkatinizi neye yoğunlaştırırsanız o daha da artar ve yaşamınızda kalıcı hale gelir.
Olumsuz,sizi strese sokacak düşüncelerden uzaklaşıp olumlu düşünün ki hayatınızda olumlu olsun.
Daima olumlu düşüncelerinizi ŞİMDİKİ ZAMAN KİPİYLE YAPIN.
ÖRNEK:..........şimdi rahatım
                            şimdi mutluyum
                            şimdi  sakinim
Hayatınızda ne olması gerekiyorsa hepsinin şimdi yapın.
Zihninizi bu ana hazırlayın asla ertelemeyin.
8.SİHİRLİ DEĞNEK .....KENDİNİZİ SEVMEK....
Aynaya bakarak;
KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ SEVİYORUM VE ONAYLIYORUM ....deyin
Süre :   1 ay
KENDİMİ ONAYLIYORUM...deyin...günde 3-4 kere
Endişe duyduğunuz sorunlarınız varsa  hemen KENDİNİMİ ONAYLIYORUM...DEYİN
Böyle söylmekle:
Bilincin derinliklerinde gömülü olan tam tersi herşeyin açığa çıkacağı garantidir.
KENDİNİZİ MUTLU HİSETMEK İÇİN ŞUNLARI SÖUYLEYİN
OLUMLU DEĞİŞİMLER İÇİNDEYİM
MUTLU İNCE BİR BEDENİM VAR
NEREDE OLURSAM OLAYIM SEVGİYİ HİSSEDİYORUM
HERŞEYİ İSTEDİĞİM GİBİ DÜZENE SOKTUM
YAPTIĞIM HERŞEYİ TAKDİR EDİYORUM
KENDİMİ SEVİYOR VE ONAYLIYORUM
YAŞAM SÜRECİNİN EN İYİ OLMAMI SAĞLAYACAĞINA GÜVENİYORUM
9.***AYNAYA BAKARAK***
____________________SAHİP OLAMAYACAĞIM VE  KABUL EDİYORUM
Her gün 3 kere.
10.Bedeninizde olumsuz duygular hissediyorsanız,yeniden  olumlu ifadeler kullanın.
İYİLİĞİMİ ENGELLEYEN BİLİNÇ KAYBIMI BIRAKIYORUM.GÜZELLİĞE İYİLİĞE LAYIĞIM.(hergün)
11.GÜNLÜK MEDİTASYON KONUSU
Gözlerinizi kapatıp rahatlayın kapalı gözlerle kendiniz rahat bırakın.Sonra şu soruyu sorun:
BİLMEM GEREKEN NE VAR?...sesizce sorun yanıt gelene kadar devam edin.MUTLAKA YANIT GEŞLECEKTİR.
12.GECE YATARKEN:
DERİN VE RAHAT  UYUYACAĞIM SABAH DA TAZE VE CANLI UYANARAK YENİ GÜNE ŞEVKLE BAŞLAYACAĞIM...deyip yatınız.
13.Hergün  sürekli ...KENDİMİ SEVİYORU.ÇÜNKÜ_____________________(buraya hergün değişik şeyler yazarak tekrarlayın)
Süre:...1...ay
14.Sevgiyi bulmak iyi bir sevgili ile karşılaşabilmek için.Bir ilişkide gerçekten olmasını istediğiniz özelliklerin listesini yapın.
Bu özellikleri kendinizde geliştirin o özelliklere sahip bir insanı hayatınıza  çekeceksiniz.ÖNCE=SEVGİ
15.BAŞARININ ANAHTARI OLAN KELİME VE İFADELER
A)...
EVRENSEL AKIL BANA KULLANABİLECEĞİM TÜM FİKİRLERİ VERİYOR.
B)...
DOKUNDUĞUM HERŞEY BAŞARIYA DÖNÜŞÜYOR
C)...
BENDE DAHİL HERKES İÇİN YETERLİ BOLLUK VAR.
D)...
VERDİĞİM HİZMETİ TALEP EDEN ÇOK MÜŞTERİMVAR
E)...
YENİ BİR AŞARI İLE BİLİNCİ GELİŞTİRDİM
F)...
KAZANAN İNSANLAR GURUBUNA DAHİLİM
G)...
RÜYALARIMIN BİLE ÖTESİNDE BİR ŞANSIM VAR
H)...
HER TÜRLÜ ZENGİNLİĞİ KENDİME ÇEKİYORUM
I)...
HER YERDE KARŞIMA ALTIN FIRSATLAR ÇIKIYOR.
Her şıkkı ayrı  ayrı  ele  alıp birkaç gün tekrarlayın.Bu düşünceler bilincinizi doldurdukça başarı fırsatları karşınıza çıkacaktır.
NOT
İÇİNİZDEN ZEKANIN SİZİ YÖNLENDİRECEĞİNE VE REHBERLİK EDECEĞİNE GÜVENİN HAYATINIZIN HER ALANINDA BAŞARILI OLMAYA LAYIKSINIZ.
16.ZENGİNLİK İÇİN
BEDENİMDE  NEFES  ALAN  İÇİMDEKİ  GÜCÜN AYNI KOLAYLIKLATÜM GEREKSİNMELERİMİ  SAĞLAYAN GÜÇLEW AYNI OLDUĞUNU  DÜŞÜNÜYORUM.
EVRENDEHERV ŞEY BOL VE ÇEŞİTLİGEREKSİNME SUYDUĞUMUZ HERŞEYLE DONANAMAK  BİZİM  YAŞAM HAKKIMIZ...deyin
BOLLUK OKYANUSU
Kendinize daha çoğunu layık görün......Ozaman daha çoğu size gelecektir.
DENİZE BAKIN
Bu bolluk okyanusundaistediğim kadar payım olduğunu imgelemeyi çok istiyorum....deyin
GÜNDE BİRKAÇ KEZ YADA 1 KERE
Kollarınızı yana  açarak oturun ve ..EVRENDEKİ TÜM  İYİLİKLERE VE BOLLUĞA AÇIĞIM....deyin.devamedin.
EVREN BANA SADECE BİLİNCİMDE OLAN ŞEYLERİ VEREBİLİR VE BİLİNCİMDE   DAİMA   DAHA ÇOK ŞEY YARATABİLİRİM.BİLİNÇ KOZMİKBANKA GİBİDİR.KENDİ YARATMA YETENEĞİMİN  FARKINDALIĞINI ARTIRMAK İÇİN ZİHİNSEL YATIRIMLAR YAPARIM.
PARA GELSİN DİYE:
YENİ GELİR YOLLARINA AÇIĞIM VE ALMAYA HAZIRIM.
ŞİMDİ BEKLEDİĞİM VE BEKLEMEDİĞİM KAYNAKLARDAN GELEN GELİRLER BANA ULAŞIYOR.SINIRSIZ KAYNAKTAN SINIRSIZ YOLLARLA GELENİ KABULEDEN SINIRSIZ BİR VARLIĞIM.
BOĞAZ AĞRILARINDA
Elinizi boğazınıza koyun ve  DEĞİŞMEYE HAZIRIM DEĞİŞİYORUM... deyin.
PARMAKLARIN DİLİ
İŞARET PARMAĞI:
***************Ego-kızgınlık ve öfke.
BAŞ PARMAK
***************Zihinseldir ve evhamı temsil eder
ORTA PARMAK:
*************Seks ve kızgınlıkla ilgilidir
Kızgın olduğunuzda orta parmağınızı tutun  kızgınlığınız geçer.
Bir erkeğe kızmışsanız:....SAĞ EL ORTA PARMAĞI
Bir kadına kızmışsanız:......SOL EL ORTA PARMAĞI ....tutun.
YÜZÜK PARMAĞI:.....Birleşmeyi ve yas tutmayı
KÜÇÜK PARMAK:......Aileyi ve olduğumuzdan farklı davranmayı   farklı görünmeyi temsil ederler.
ÜLSER:
******Ülseri yenmek için
KENDİNİZİ SEVİN....
KALINBAĞIRSAK:
****************Yaşama güveniyorum..
UYGULAMALARA BAŞLAYIN...BAŞARI SİZİNLE.
17 Ekim 2014
22:47:13...........................................................betül uca

En son Beyaz Melek tarafından Çarş. Mayıs 04, 2016 3:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://rose-garden.niceboard.net
Beyaz Melek
Administrator
Beyaz Melek

MesajKonu: Geri: DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR   DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2014 10:32 am

‎12 ‎Ekim ‎2014
DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIRMALAR
1.Rahatsızlık veren ilişkilere olan İHTİYACIMDAN kurtulmak istiyorum.
2.Eleştirilme ihtiyacından kurtulmak istiyorum.
3.Eskileri AFFETMEYİ İSTİYORUM
4.Zihninizi kullanmak sizin elinizde;
...Zihninize
.................Değişiklilyapmanın kolay oladuğuna inanıyorum.
düşüncesini seçiyorum.
5.Önce derin birnefes alın nefesinizi verirkende gerginliğin sizin bedeninizi terk etmesine izin verin.Bütün vücudunuzu gevşetin.
şimdi
KENDİMİ ÖZGÜR BIRAKMAYI İSTİYORUM
BIRAKIYORUM ÖZGÜRLEŞİYORUM
GERGİNLİĞİ BIRAKIYORUM
KORKULARI BIRKAIYORUM
KIZGINLIĞI BIRAKIYORUM
HÜZNÜ BIRAKIYORUM
ESKİ SINIRLARIMI BIRAKIYORUM
BIRAKIYORUM VE ESKİ DİNGİNLİĞİM KENDİMLE BARIŞIĞIM HAYATALA BARIŞIĞIM
GÜVENLİĞİM
(HERGÜN 3 KEZ TEKRARLA)
6.Affetmeye hazırmısınız
......Gözlerinizi kapatın,oturun,rahatlayın ve 5-10 dakika süre ile kızgın olduğunuz şeyi düşünün ve affetmeyi istediğiniz kişi __________________dır ve seni___________için
affediyorum.
Yürksek sesle kendinize _________için kendimi affediyorum.
7.Dikkatinizi neye yoğunlaştırırsanız o daha da artar ve yaşamınızda kalıcı hale gelir.
Olumsuz,sizi strese sokacak düşüncelerden uzaklaşıp olumlu düşünün ki hayatınızda olumlu olsun.
Daima olumlu düşüncelerinizi ŞİMDİKİ ZAMAN KİPİYLE YAPIN.
ÖRNEK:..........şimdi rahatım
şimdi mutluyum
şimdi sakinim
Hayatınızda ne olması gerekiyorsa hepsinin şimdi yapın.
Zihninizi bu ana hazırlayın asla ertelemeyin.
8.SİHİRLİ DEĞNEK .....KENDİNİZİ SEVMEK....
Aynaya bakarak;
KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ SEVİYORUM VE ONAYLIYORUM ....deyin
Süre : 1 ay
KENDİMİ ONAYLIYORUM...deyin...günde 3-4 kere
Endişe duyduğunuz sorunlarınız varsa hemen KENDİNİMİ ONAYLIYORUM...DEYİN
Böyle söylmekle:
Bilincin derinliklerinde gömülü olan tam tersi herşeyin açığa çıkacağı garantidir.
KENDİNİZİ MUTLU HİSETMEK İÇİN ŞUNLARI SÖUYLEYİN
OLUMLU DEĞİŞİMLER İÇİNDEYİM
MUTLU İNCE BİR BEDENİM VAR
NEREDE OLURSAM OLAYIM SEVGİYİ HİSSEDİYORUM
HERŞEYİ İSTEDİĞİM GİBİ DÜZENE SOKTUM
YAPTIĞIM HERŞEYİ TAKDİR EDİYORUM
KENDİMİ SEVİYOR VE ONAYLIYORUM
YAŞAM SÜRECİNİN EN İYİ OLMAMI SAĞLAYACAĞINA GÜVENİYORUM
9.***AYNAYA BAKARAK***
____________________SAHİP OLAMAYACAĞIM VE KABUL EDİYORUM
Her gün 3 kere.
10.Bedeninizde olumsuz duygular hissediyorsanız,yeniden olumlu ifadeler kullanın.
İYİLİĞİMİ ENGELLEYEN BİLİNÇ KAYBIMI BIRAKIYORUM.GÜZELLİĞE İYİLİĞE LAYIĞIM.(hergün)
11.GÜNLÜK MEDİTASYON KONUSU
Gözlerinizi kapatıp rahatlayın kapalı gözlerle kendiniz rahat bırakın.Sonra şu soruyu sorun:
BİLMEM GEREKEN NE VAR?...sesizce sorun yanıt gelene kadar devam edin.MUTLAKA YANIT GEŞLECEKTİR.
12.GECE YATARKEN:
DERİN VE RAHAT UYUYACAĞIM SABAH DA TAZE VE CANLI UYANARAK YENİ GÜNE ŞEVKLE BAŞLAYACAĞIM...deyip yatınız.
13.Hergün sürekli ...KENDİMİ SEVİYORU.ÇÜNKÜ_____________________(buraya hergün değişik şeyler yazarak tekrarlayın)
Süre:...1...ay
14.Sevgiyi bulmak iyi bir sevgili ile karşılaşabilmek için.Bir ilişkide gerçekten olmasını istediğiniz özelliklerin listesini yapın.
Bu özellikleri kendinizde geliştirin o özelliklere sahip bir insanı hayatınıza çekeceksiniz.ÖNCE=SEVGİ
15.BAŞARININ ANAHTARI OLAN KELİME VE İFADELER
A)...
EVRENSEL AKIL BANA KULLANABİLECEĞİM TÜM FİKİRLERİ VERİYOR.
B)...
DOKUNDUĞUM HERŞEY BAŞARIYA DÖNÜŞÜYOR
C)...
BENDE DAHİL HERKES İÇİN YETERLİ BOLLUK VAR.
D)...
VERDİĞİM HİZMETİ TALEP EDEN ÇOK MÜŞTERİMVAR
E)...
YENİ BİR AŞARI İLE BİLİNCİ GELİŞTİRDİM
F)...
KAZANAN İNSANLAR GURUBUNA DAHİLİM
G)...
RÜYALARIMIN BİLE ÖTESİNDE BİR ŞANSIM VAR
H)...
HER TÜRLÜ ZENGİNLİĞİ KENDİME ÇEKİYORUM
I)...
HER YERDE KARŞIMA ALTIN FIRSATLAR ÇIKIYOR.
Her şıkkı ayrı ayrı ele alıp birkaç gün tekrarlayın.Bu düşünceler bilincinizi doldurdukça başarı fırsatları karşınıza çıkacaktır.
NOT
İÇİNİZDEN ZEKANIN SİZİ YÖNLENDİRECEĞİNE VE REHBERLİK EDECEĞİNE GÜVENİN HAYATINIZIN HER ALANINDA BAŞARILI OLMAYA LAYIKSINIZ.
16.ZENGİNLİK İÇİN
BEDENİMDE NEFES ALAN İÇİMDEKİ GÜCÜN AYNI KOLAYLIKLATÜM GEREKSİNMELERİMİ SAĞLAYAN GÜÇLEW AYNI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
EVRENDEHERV ŞEY BOL VE ÇEŞİTLİGEREKSİNME SUYDUĞUMUZ HERŞEYLE DONANAMAK BİZİM YAŞAM HAKKIMIZ...deyin
BOLLUK OKYANUSU
Kendinize daha çoğunu layık görün......Ozaman daha çoğu size gelecektir.
DENİZE BAKIN
Bu bolluk okyanusundaistediğim kadar payım olduğunu imgelemeyi çok istiyorum....deyin
GÜNDE BİRKAÇ KEZ YADA 1 KERE
Kollarınızı yana açarak oturun ve ..EVRENDEKİ TÜM İYİLİKLERE VE BOLLUĞA AÇIĞIM....deyin.devamedin.
EVREN BANA SADECE BİLİNCİMDE OLAN ŞEYLERİ VEREBİLİR VE BİLİNCİMDE DAİMA DAHA ÇOK ŞEY YARATABİLİRİM.BİLİNÇ KOZMİKBANKA GİBİDİR.KENDİ YARATMA YETENEĞİMİN FARKINDALIĞINI ARTIRMAK İÇİN ZİHİNSEL YATIRIMLAR YAPARIM.
PARA GELSİN DİYE:
YENİ GELİR YOLLARINA AÇIĞIM VE ALMAYA HAZIRIM.
ŞİMDİ BEKLEDİĞİM VE BEKLEMEDİĞİM KAYNAKLARDAN GELEN GELİRLER BANA ULAŞIYOR.SINIRSIZ KAYNAKTAN SINIRSIZ YOLLARLA GELENİ KABULEDEN SINIRSIZ BİR VARLIĞIM.
BOĞAZ AĞRILARINDA
Elinizi boğazınıza koyun ve DEĞİŞMEYE HAZIRIM DEĞİŞİYORUM... deyin.
PARMAKLARIN DİLİ
İŞARET PARMAĞI:
***************Ego-kızgınlık ve öfke.
BAŞ PARMAK
***************Zihinseldir ve evhamı temsil eder
ORTA PARMAK:
*************Seks ve kızgınlıkla ilgilidir
Kızgın olduğunuzda orta parmağınızı tutun kızgınlığınız geçer.
Bir erkeğe kızmışsanız:....SAĞ EL ORTA PARMAĞI
Bir kadına kızmışsanız:......SOL EL ORTA PARMAĞI ....tutun.
YÜZÜK PARMAĞI:.....Birleşmeyi ve yas tutmayı
KÜÇÜK PARMAK:......Aileyi ve olduğumuzdan farklı davranmayı farklı görünmeyi temsil ederler.
ÜLSER:
******Ülseri yenmek için
KENDİNİZİ SEVİN....
KALINBAĞIRSAK:
****************Yaşama güveniyorum..
UYGULAMALARA BAŞLAYIN...BAŞARI SİZİNLE.
‎17 ‎Ekim ‎2014
22:47:13...........................................................betül uca
Beyaz Melek
Administrator
Beyaz Melek

MesajKonu: Geri: DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR   DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2015 3:50 pm

SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ?
KENDALL K. HOYT.SAT.EVENİNG POST.AMERİKA
Geçen harbin başlarında,Meksiko körfesi üzerinde uçan bir uçak,makinelerindeki bir arıza yüzünden üssünden uzakta deniz ortasındaki ıssızbir kumluğa inmek zorunda kalmıştı.Pilot ve gözcü yaralanmadan kurtuldukları halde,tayyare ağır hasara uğramıştı.Kumluk,başka bir uçağın nmesine müsade etmeyecek derecede küçük olduğu ve civardaki üslerde deniz uçakları bulunmadığı gibi en yakın motorbotların buraya varmaları için birkaç günün geçmesi lazımdı.Tayyarecielerin bütün bu müddet zarfında susuz yaşamalarına da imkan yoktu.
Vaziyetlerini üstlerine bildirdiler,Alçakta uçan uçaklardan,tayyarecilere yiyecek ve alet atılması için hazırlıklar ikmal edildi.Fakat su kapları,yere veya su çarpınca parçalandıklarından,tayyarecilere su vermek meselesini halletmek kola olmayacaktı.
Şiddetli rüzgarlar yüzünden su kaplarını paraşütle indirmek de mümkün değidi.Bununla beraber tayyareciler,çok geçmeden suya kavuştular.Bu işin nasıl yapıldığını tahmin edebilr misiniz?
YANIT:
Islak bezlere sarılmış iri buz kütleleri,uçaklar tarafından,kumluğun etrafındaki sığ suya atıldı.Tayyareciler,suya girerek buzları topladılar ve onları önceden ısıtılmış kovaların içinde erimeğe bıraktılar.

,
Beyaz Melek
Administrator
Beyaz Melek

MesajKonu: Geri: DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR   DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2015 3:50 pm

Geçen harbin başlarında,Meksiko körfesi üzerinde uçan bir uçak,makinelerindeki bir arıza yüzünden üssünden uzakta deniz ortasındaki ıssızbir kumluğa inmek zorunda kalmıştı.Pilot ve gözcü yaralanmadan kurtuldukları halde,tayyare ağır hasara uğramıştı.Kumluk,başka bir uçağın nmesine müsade etmeyecek derecede küçük olduğu ve civardaki üslerde deniz uçakları bulunmadığı gibi en yakın motorbotların buraya varmaları için birkaç günün geçmesi lazımdı.Tayyarecielerin bütün bu müddet zarfında susuz yaşamalarına da imkan yoktu.
Vaziyetlerini üstlerine bildirdiler,Alçakta uçan uçaklardan,tayyarecilere yiyecek ve alet atılması için hazırlıklar ikmal edildi.Fakat su kapları,yere veya su çarpınca parçalandıklarından,tayyarecilere su vermek meselesini halletmek kola olmayacaktı.
Şiddetli rüzgarlar yüzünden su kaplarını paraşütle indirmek de mümkün değidi.Bununla beraber tayyareciler,çok geçmeden suya kavuştular.Bu işin nasıl yapıldığını tahmin edebilr misiniz?
YANIT:
Islak bezlere sarılmış iri buz kütleleri,uçaklar tarafından,kumluğun etrafındaki sığ suya atıldı.Tayyareciler,suya girerek buzları topladılar ve onları önceden ısıtılmış kovaların içinde erimeğe bıraktılar.

,
Beyaz Melek
Administrator
Beyaz Melek

MesajKonu: Geri: DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR   DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2015 3:55 pm

YANIT:

,

DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ YÖNTEMİNDE UYGULANACAK GÜNLÜK ALIŞTIR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-